Home Nogomet Kup Istre Uljanik suvereno osvojio Superkup Istre

Uljanik suvereno osvojio Superkup Istre

Nogometaši Uljanika su večeras na Kunfinu u Rovinjskom Selu zasluženo osvojili ovogodišnji istarski Superkup, natjecanje za koje nisu mnogi sigurni zbog čega postoji i čemu služi.

Uljaniku je i dobro došla ova današnja utakmica, da malo podignu atmosferu nakon poraza u prvenstvu, ali Vrsaranima definitivno nije trebao okršaj s ovako nadmoćnim protivnikom pred derbi s Banjolama.

Uljanik je poveo nakon brze kontre, a strijelac je u trećoj minuti bio Sebastijan Jokić. Na 2:0 povisio je Kristijan Batelić lijepim lobom, a konačnih 3:0 djelo je Antonija Gračića nakon sjajnog voleja u suprotni kut za potpuno zasluženo slavlje Brodograditelja.

ROVINJSKO SELO – Kunfin – SUPERKUP NSŽI
SUDAC: Zoran Vasiljević (Valbandon) – od 25. minute Mateo Čalić (Marčana) POMOĆNICI: Daniel Starčević i Alen Dokuš (oba Pula)

ULJANIK – VRSAR 3:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Jokić 3′, 2:0 Batelić 50′, 3:0 Gračić 57′

ULJANIK: Cindrić, Mofardin, Batelić (60. Bogdan N.), Jokić, Hoxha, Krasniqi (60. Rosić), Gračić, Jereb (57. Žiković), Radetić (55. Dujmović), Trešnjić, Raković (46. Stošić)

Trener: Saša Kolić

VRSAR: Filipović, Dekleva D., Bonaca (60. Koraca), Dekleva F. (80. Marunica N.), Zdrilić, Lekić (60. Jugovac), Pavišić (84. Jovičić), Buković (46. Hrvatin), Fonović, Pršurić An.

Trener: Gverino Zović