Home Premijer HMRL Liga za ostanak Umag bez bodova u Vinkovcima

Umag bez bodova u Vinkovcima

Umažani su danas odigrali su svoju prvu utakmicu nakon nastavka prvenstva. Momčad trenera Lisice otišla je na daleko gostovanje u Vinkovce gdje ih je dočekala Spačva.

Domaćin puno bolje otvara susret, pa u šestoj minuti vodi 4:1 međutim Umag preko Vukotića, Buvinića i Bošnjaka dolazi do vodstva (5:6) na polovici prvog djela. Nakon perioda igre gol za gol prvi se odvajaju domaćini koji pogotkom Vašarevića vode 12:10. Buvinić je dvadeset sekundi prije kraja postavio konačni rezultat prvog poluvremena.

Spačva otvara i drugi dio bolje, pa je serijom od tri uzastopna pogotka pobjegla Umagu na 16:12. Dobro su se držali Umažani sve do 43. minute kada Nađ pogađa za 25:19 i tako donosi svojoj momčad najveću prednost na susretu. Pokušavali su Bošnjak i Buvinić zadržati svoju momčad u kakvom takvom priključku, ali Spačva do kraja igra ozbiljno, pa je četiri minute prije kraja imala i +10.

VINKOVCI – ŠD OŠ Bartol Kašić – Paket24 Premijer Liga – Liga za ostanak – 3. KOLO
SUCI: Matija Gubica (Petrijevci) i Boris Milošević (Osijek)

SPAČVA VINKOVCI – UMAG 36:26 (13:12)

SPAČVA VINKOVCI: Ćirović, Jurić, Liščić, Vašarević 2 (1),  Nađ 7, Čičak 3, Buntić 6 (2), Vignjević 9 (1), Blašković, Pašagić, Grubor 3, Pavlak 2, Bolanča 1, Božić, Radović 1, Romić.

Sedmerci: 4/7, Isključenja: 10  minuta (Jurić 2, Buntić 2, Blašković 2, Grubor 2, Bolanča 2)

Trener: Boris Mečić

UMAG: Lučin, Matijević 1, Buvinić 9, Sinčić 6 (3), Maršan 4, Koler, Kvastek 2, Ružić, Bošnjak 4, Vukotić, Beliga, Krupić, Knežević.

Sedmerci: 3/4, Isključenja: 8 minuta (Koler 4, Ružić 2, Kvastek 2)

Trener: Boris Lisica