Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Umag i dalje ne posustaje, Babić i Čavarović slomili otpor Drage

Umag i dalje ne posustaje, Babić i Čavarović slomili otpor Drage

U odličnu subotu istarskih predstavnika novu pobjedu ugradio je i Umag, koji je na svojem travnjaku sa 2:1 bio bolji od Drage. Deveto slavlje Umažana, koji i dalje “pušu za vratom” lideru iz Omišlja, osigurano je u prvome dijelu u kojem su pala sva tri gola.

Domaćin je za samo dvije minute preko Babića (18′) i Čavarovića (19′) stigao do lijepog 2:0 vodstva. Gosti su dvije minute prije odlaska na odmor preko Sinožića smanjili zaostatak, ali u nastavku dvoboja nisu uspjeli pokvariti novo slavlje najugodnijeg iznenađenja dosadašnjeg dijela prvenstva.

Tribine u Umagu
UMAG – Stella Maris – ČETVRTA NL NS RIJEKA – 12. kolo – SUDAC: Vladimir Merle (Viškovo) POMOĆNICI: Bojan Sobol (Hreljin) i Andre Olajoš (Rijeka) DELEGAT: Damir Keser (Čavle)

UMAG – DRAGA 2:1 (2:1)

Strijelci: 1:0 Babić 18′, 2:0 Čavarović 19′, 2:1 Sinožić 43′

Žuti kartoni: Podunavac (Umag), Sinožić, Kovačević (Draga)

UMAG: Boglić, Bolčević, Podunavac (63. Jašarević), Kraljević, Tutmić, Čavarović (90. Marčić), Manić A., Krota (67. Sirotić), Đuričin, Romić, Babić

Trener: Adis Dervišević

DRAGA: Milić, Sinožić, Kovačević, Šop, Kinkela, Hajdaraj, Krnjatić, Rubinić, Kaligarić (84. Nuaj), Lončarica (62. Abram), Kurti Đ.

Trener: Andrej Abram