Home Rukomet Premijer HMRL Umag na krilima Buvinića i Bošnjaka do gostujuće pobjede

Umag na krilima Buvinića i Bošnjaka do gostujuće pobjede

SHARE
Gabriel Buvinić

Sjajna prezentacija Umažana večeras u Vinkovcima. Domaća Spačva pružala je otpor u prvih 30 minuta, a onda su u nastavku Sinčićevi rukometaši odjurili do pobjede.

U 34. minuti, nakon predaha i 13:13 na poluvremenu, već je bilo 13:17, a u 46. je ravnih deset razlike, 15:25. Do kraja su obje momčadi samo odrađivale formu.

Domaći vratari Ćirović (4) i Pašagić (13) skupili su čak 17 obrana, a u polju je najbolji bio Marko Buntić sa sedam golova. Goste je predvodio Gabriel Buvinić s devet pogodaka, dok je Tomislav Bošnjak dodao osam, a vratar Sven Matijević upisao 13 obrana.


VINKOVCI – SD Lenije – PREMIJER HMRL – 3. KOLO
SUCI: Matija BRODIĆ – Matija HODŽIĆ (oba Zagreb)

SPAČVA – UMAG 25:30 (13:13)

SPAČVA: Ćirović, Jurić 2, Vašarević 2 (2), Nađ 1, Čičak 2, Buntić 7, Vignjević 2, Blašković, Pašagić (13), Mažurana, Mihaljević, Bolanča, Radović D. 3, Božić 1, Radović M. 3, Nedić 2
Sedmerci: 2/5, Isključenja: 4 minute (Jurić 2, Radović M. 2)
Trener: Josip Mečić

UMAG: Perić, Buvinić G. 9 (3), Gavran 1, Krupić, Horozović 1, Bošnjak 8, Ružić, Kvastek 2, Stapar 1, Glavaš 6 (3), Milinković, Matijević, Sinčić 2, Maros
Sedmerci: 6/8, Isključenja: 4 minuta (Stapar 2, Sinčić 2)
Trener: Goran Sinčić


PREMIJER HMRL – 3. KOLO

10-10-2020
GRK Varaždin 1930
MRK Sesvete
10-10-2020
RK Dubrovnik
RK Gorica
10-10-2020
RK Spačva
MRK Umag
10-10-2020
RK Dubrava
RK Poreč
11-10-2020
MRK Zamet
RK Bjelovar

PREMIJER HMRL – LJESTVICA

Rank Teams Played Won Drawn Lost For Against Points Current form
1 GRK Varaždin 1930 5 4 1 0 120 101 9 WDWWW
2 RK Poreč 5 4 0 1 158 128 8 WWLWW
3 MRK Sesvete 5 3 1 1 146 131 7 WWLWD
4 RK Gorica 4 3 1 0 105 93 7 WDWW?
5 MRK Umag 5 3 0 2 144 149 6 LWWWL
6 RK Dubrava 4 1 2 1 117 118 4 DDWL?
7 RK Spačva 5 0 2 3 137 146 2 DLLLD
8 MRK Zamet 4 1 0 3 92 102 2 LLWL?
9 RK Bjelovar 5 0 1 4 123 146 1 LDLLL
10 RK Dubrovnik 4 0 0 4 106 134 0 LLLL?

PREMIJER HMRL – 4. KOLO

16-10-2020
RK Gorica
RK Spačva
17-10-2020
RK Bjelovar
RK Poreč
17-10-2020
MRK Umag
RK Dubrava
17-10-2020
MRK Sesvete
RK Dubrovnik
17-10-2020
MRK Zamet
GRK Varaždin 1930