Home Nogomet Druga ŽNL Istra Buzet do boda protiv Umaga

Buzet do boda protiv Umaga

Propustila je momčad Umaga jutros prigodu da barem malo odmaknu Vodnjancima koji su jučer remizirali protiv Kaštelira.

Na rano vodstvo Buzećana koje je Petković u vodstvo doveo već u 6. minutu, Umažani odmah odgovaraju sa dva pogotka, pa smo na buzetskom stadionu gledali vruće jutarnje otvaranje.

Jašarević u 8. minuti i Babić u 11. minuti, u izostanku najopasnijeg umaškog napadača Elvia Brombare, preokrenuli su rano buzetsko vodstvo. Iako su Umažani bila bolja momčad domaćini su se uspješno branili i pokušavali iz kontranapada ugroziti goste.

Početkom nastavka Stefano Makovac zbog udaranja suparničkog igrača laktom dobija direktan crveni karton od danas odličnog i odlučnog Brečevića, a ta činjenica ohrabruje domaću momčad koja je krenula po izjednačenje. I stigla do njega.

Fetić je u 66. minuti realizirao opravdano dosuđeni jedanaesterac i donio Buzetu zasluženi i realni bod.

BUZET – Gradski stadion – 2. ŽNL – 7. kolo – SUDAC: Elvis Brečević (Labin), POMOĆNICI: Darko Gubeljić (Labin) i Alen Bećirović (Labin)

BUZET – UMAG 2:2 (1:2)

Žuti kartoni: Fejzić, Katarinčić (Buzet), Stipanović (Umag)

Crveni karton: Makovac – 53’ (Umag)

Strijelci: 1:0 Petković 6’, 1:1 Jašarević 8’, 1:2 Babić 11’, 2:2 Fetić 66’ (11 m)

BUZET: Vivoda, Labinjan, (86. Jakac), Majcan S. (89. Bazina), Jurada, Katarinčić, Majcan P., Fejzić, Blažević, Fetić (90. Šegon), Muminović (46. Grbac), Petković

Trener: Dragutin Mujić

UMAG: Ferlin, Sirotić (74. Šiljeg), Stipanović, Kurtović, Makovac, Jašarević, Babić, Stević, Kraljević (84. Manić), Krota, Marijanović

Trener: Boris Černe