Rukometašice Umaga sasvim su očekivano poražene u 13. kolu 1. HRL za žene od Lokomotive.

Gošće dominiraju na otvaranju susreta, pa je nakon 13 minuta 2:10. Jasno je bilo kako će ova utakmica završiti velikom pobjedom Lokomotive kada je deset minuta prije kraja prvog poluvremena pogodila Šimara za 4:15.

U drugom poluvremenu Lokomotiva ne posustaje, a mlada ekipa Umaga uz svu borbenost i želju nije mogla parirati gošćama. Nakon deset minuta nastavka Šimara postavlja 13:27, a seriju od dva pogotka za Umag napravile su Krivokapić i Raspudić u 42. minuti.

Lokomotiva je ostatak utakmice mirno privela kraju te upisala nove prvenstvene bodove.

UMAG – SD Stella Maris – 1. HRL za žene – 13. KOLO
SUCI: Ivan Botinčan i Darijo Rupčić (oba Rijeka)

UMAG – LOKOMOTIVA 20:38 (8:21)

UMAG: Nikolić 1, Kernjus 2, Hrelja 4 (4), Miočinović 2, Jajčević 5, Raspudić 2, Blašković, Sinčić, Kremer 1 (1), Černeka 2 (2), Krivokapić 1, Medica 1, Sladić, Gombar.

Sedmerci: 7/13, Isključenja: 6 minuta (Nikolić , Kernjus 2, Raspudić 2)

Trener: Valentino Štingl

LOKOMOTIVA: Ivančok, Burić, Šimara 9, Ćurić 3, Stanić 1, Petika 6, Kalaus 3, Japundža 4, Sedloska 1, Škarić 1, Malec 3, Posavec 2, Prkačin 2, Mamić 3, Bešen.

Sedmerci: 2/3, Isključenja: 14 minuta (Posavec 4, Prkačin 2, Mamić 2, Petika 2, Kalaus 2, Ćurić 2)

Trener: Nenad Šoštarić