Home Rukomet Premijer HMRL Umag poražen na neugodnom gostovanju u Karlovcu

Umag poražen na neugodnom gostovanju u Karlovcu

Umažani su danas gostovali u Karlovcu gdje su tražili nove bodove. Gostovanje koje je na glasu kao neugodno danas se tako i pokazalo te bodovi ostaju u Karlovcu.

Prvo poluvrijeme bilo je poprilično izjednačeno, a bolje ga otvara Karlovac kada preko Smojvera u 15. minuti vodi 4:2. Vratio se Umag preko Golika i Ćuzovića međutim Mrljak s dva uzastopna pogotka u 17. i 18. minuti ponovno odvodi svoju momčad na +2 (6:4). Umag se iz tog zaostatka vratio te preuzeo inicijativu na terenu, pa nakon serije od tri pogotka koju zaključuje Horozović u 24. minuti poveo 8:9.

Uvodne minute drugog djela pripadaju domaćinu koji od 34. do 39. minute radi seriju od šest pogodaka, pa dvadeset minuta prije kraja na semaforu stoji 17:11. Nakon što su to malo ublažili Buvinić i Sinčić ponovo Karlovac ima seriju pogodaka u 45. minuti vodi 21:13.

Iako se činilo kako će Karlovčani mirno dočekati kraj susret Umag se ne predaje. Umag od 45. do 55. minute ima seriju 9-1, a u 56. minuti Buvinić pogađa za 22:22. Nakon takvog povratka u utakmicu ponestalo je Umažanima snage za potpuni preokret, pa je Karlovac s dva uzastopna pogotka s(p)retno sačuvao sva boda.

KARLOVAC – ŠSD Mladost – Paket24 Premijer Liga – 11. KOLO
SUCI: Tomislav Cindrić i Robert Gonzurek (oba Osijek)

KARLOVAC – UMAG 25:23 (10:10)

KARLOVAC: Radočaj, Horvat, Grčić, Capan, Smojver Domagoj 4, Janjanin, Frketić 1, Makarun, Prezelj, Šalković, Hrvojević 6, Mrljak 4, Magdić, Rukavina 4, Domjančić, Smojver Dominik 6.

Sedmerci: 4/7, Isključenja: 10 minuta (Frketić 4, Horvat 2, Janjanin 2, Smojver 2)

Trener: Tatjana Rašić

UMAG: Lučin, Buvinić 7, Rajković, Kamba, Horozović 3, Tomljanović 1, Krupić, Milinković, Matijević, Radić 1, Sinčić 4, Golik 2, Ćuzović 1, Dizdar 4.

Sedmerci: 2/2, Isključenja: 8 minuta (Radić 4, Horozović 2, Sinčić 2)

Trener: Boris Lisica