Home Nogomet Prijateljske Umag uvjerljiv protiv susjeda i novih ligaških ‘kolega’

Umag uvjerljiv protiv susjeda i novih ligaških ‘kolega’

Sinoć, s početkom u 20 sati, pripremnu nogometnu utakmicu odigrali su novi županijski drugoligaš Umag i Petrovija koja je lani bila novak te možda i najugodnije iznenađenje sezone. Umažani su ovog puta bili uvjerljivi.

Prvih pola sata proteklo je u ispitivanju snaga, a onda su Robin Krota, igrač s iskustvom igranja Prve ŽNL i iskusni napadač Elvio Brombara doveli Umag do 2:0. Nadu gostima u posljednjoj minuti prvog dijela donosi Marko Mihalj.

U drugom dijelu Antoni Šiljeg i Alen Marijanović do 68. minuti povećavaju prednost Umažana, da bi Emanuel Melon četiri minuta kasnije pogodio za 4:2. Pogodak za konačnih 5:2 djelo je Davida Kerta s „bijele točke“ deset minuta prije kraja susreta.

UMAG – Igralište br. 3 – PRIPREMNA NOGOMETNA UTAKMICA – SUDAC: Tihomir Matković (Umag)

UMAG – PETROVIJA 5:2 (2:1)

Strijelci: 1:0 Krota 32′, 2:0 Brombara 40′, 2:1 Mihalj 45′, 3:1 Šiljeg 63′, 4:1 Marijanović 68′, 4:2 Melon 72′, 5:2 Kert 80′-11m

UMAG: Višković, Sirotić, Stipanović, Krota, Marčić, Božić, Marijanović, Babić, Tutmić, Vidonis, Kraljević

Još su igrali: Brombara, Kert, Ferlin, Šiljeg, Ferlin

Trener: Adis Dervišević

PETROVIJA: Melon, Serafin, Velan, Ribić, Weitzer, Matijašić, D. Mihalj, Tica, Jašarević, Božić, Jelečević

Još su igrali: Velan, Matijašić N., Melon

Trener: Davor Brozić