Home Rukomet Premijer HMRL Umag visoko slavio protiv Gospara

Umag visoko slavio protiv Gospara

Tomislav Bošnjak (FOTO: Neven Gere Gerenčir)

Probio je bivši igrač labinskog prvoligaša Mario Ratkajec obranu Umaga u 22. minuti i sa šest metara poentirao za 13:13. Bilo je to posljednje poravnanje na susretu u kojem je Umag dominirao.

Konačnih osam golova razlike dovoljno govori o razlici u kvaliteti, iako je četiri minute prije kraja susreta semafor pokazivao 36:32. Ali, može se reći da domaća pobjeda ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje.

Tomislav Bošnjak je za Umag zabio 11 golova, a Rudolf Zvonimir Šafranko osam, dok je vratarski par Perić (6)-Matijević (3) obranio devet lopti. Goste su predvodili Luka Bevanda i Tomislav Radić, oba s po deset pogodaka.

UMAG – Stella Maris – PREMIJER HMRL – 2. KOLO
SUCI: Davor LONČAR – Zoran LONČAR (oba Varaždin)

UMAG – DUBROVNIK 41:33 (20:17)

UMAG: Perić, Rajković, Gavran, Krupić 3, Horozović 5, Bošnjak 11, Ružić 1, Kvastek 2, Stapar 1, Glavaš 6 (2), Milinković, Matijević, Sinčić 4, Maros, Šafranko 8
Sedmerci: 2/4, Isključenja: 12 minuta (Kvastek 4, Horozović 4, Šafranko 2, Ružić 2)
Trener: Goran Sinčić

DUBROVNIK: Ševo, Medić 1, Bevanda 10 (3), Ratkajec 2, Jelavić 2 (1), Gabrieri 3, Lončarica 2, Barišić, Radić 10 (2), Knez 4
Sedmerci: 6/7, Isključenja: 16 minuta (Knez 6, Gabrieri 4, Ratkajec 2, Lončarica 2, Radić 2)
Trener: Zdravko Medić