Home Rukomet Premijer HMRL Umažani nisu dozvolili senzaciju

Umažani nisu dozvolili senzaciju

Marin Sinčić (FOTO: MRK Umag)

“Luda” utakmica odigrala se danas u Umagu. Domaćin je veći dio susreta imao puni plijen na dlanu da bi se pred kraj počela “topiti” prednost Sinčićevog kadra. Međutim, gosti nisu uspjeli napraviti senzaciju.

U susret se krenulo sa 7:1 u 11. minuti, a Marin Sinčić je već tad imao tri pogotka. Tu ili veću prednost Umažani drže dugo vremena pa je u 31. ogromnih 18:9 i u tim se trenucima čini kako bi gosti mogli doživjeti “potop”.

No, kako je vrijeme odmicalo kraju, prednost Umažana se smanjivala sve do 33:29 i serije gostiju koju je okončao Vinković za 33:32 u posljednjoj minuti. Na sreću po domaće, Buvinić je bio smiren za 34:32.

Kod Umažana sjajan je bio Fran Lučin s deset obrana (37%), a osam puta pogodio je Sinčić. Tomislav Bošnjak dodao je sedam “komada” dok je kod gostiju jedini vrijedan spomena maksimalni Nikola Grahovac sa šest golova.