Home Rukomet Premijer HMRL Umažani zahvaljujući savršenom prvom poluvremenu upisali dva boda

Umažani zahvaljujući savršenom prvom poluvremenu upisali dva boda

Rukometaši Umaga danas su odigrali sjajnu utakmicu te sasvim zasluženo upisali važne bodove protiv teškog protivnika.

Gotovo pa savršeno otvorili su Umažani susret te u devetoj minuti pogotkom Buvinića vode 6:3. Osam minuta nakon domaći rukometaši povećali su svoju prednost, pa na semaforu stoji 10:5. Ćuzović je šest minuta prije kraja prvog dijela pogodio za najveću prednost Umaga (15:9), a do kraja poluvremena prednost Umažana održavali su Sinčić i Buvinić.

Nakon odmora Umag nastavlja s fantastičnom igrom, pa odmah na početku mini serijom od dva uzastopna pogotka vodi 21:13. Nakon šest minute igre Umag opet ulazi u seriju uzastopnih pogodaka. Nakon pogotka Dizdara Umag ima velikih +10 (25:15).

Nakon savršenih 40 minuta Umag je malo pao te omogućio gostima da smanje zaostatak. Magdić je u 43. minuti smanjio za 27:20, a potom su Negran i Magdić u 48. minuti doveli svoju momčad na -5 (30:25). Osam minuta prije kraja Bačić postavlja 32:28, a od 55. do 57. minute serijom od tri pogodaka Karlovac se potpuno vraća u susret te dolazi na -2 (34:32). Međutim, Umag odlično reagirao te u vrlo važnom napadu poentirao preko Golika i osigurao važne bodove.

UMAG – SD Stella Maris – Paket24 Premijer Liga – 4. KOLO
SUCI: Ante Pavić i Mate Torbarina (oba Zadar)

UMAG – KARLOVAC 36:34 (19:13)

UMAG: Lučin, Buvinić 9, Rajković, Buršić, Horozović 2, Tomljanović 3, Paradžiković, Milinković, Matijević, Radić 5, Sinčić 6, Golik 5, Ćuzović 2, Dizdar 4.

Sedmerci: 3/3, Isključenja: 16 minuta (Sinčić 4, Horozović 2, Radić 2, Buvinić 2, Golik 2, Ćuzović 2)

Trener: Boris Lisica

KARLOVAC: Radočaj, Grčić, Capan 2, Smojver Domagoj 4, Janjanin, Crnković 1, Bosiljevac 1, Frketić, Bačić 7, Mrljak 1, Magdić 7, Rukavina 1, Domjančić, Negran 2, Smojver Dominik 9.

Sedmerci: 2/4, Isključenja: 10 minuta (Radočaj 2, Crnković 2, Magdić 2, Rukavina 2, Smojver Dominik 2)

Trener: Tatjana Rašić