Home Rukomet Prva HŽRL Umažanke svladale Trešnjevku

Umažanke svladale Trešnjevku

Umažanke su na domaćem u sklopu 11. kola 1. HRL dočekale Trešnjevku te rutinski osvojile dva boda.

Odlično su u utakmicu ušle igračice Umaga te nakon pet minuta vode 5:2. Međutim, gošće iz Zagreba se nisu predale već su polako smanjivale zaostatak, pa je tako u 10. minuti rezultat 6:6. Rukometašice Trešnjevke i povele su u 12. minuti preko Škarić 7:8. Domaće rukometašice serijom od tri pogotka u kojoj redom pogađaju Miočinović, Pavković i Borizovska stvaraju osjetniju prednost, pa na semaforu u 16. minuti stoji 11:9. Prednost Umažanki raste te u 24. minuti Vrančić poenira za 16:12.

Nakon odmora Umag se mučio u napadu, pa u 40. minuti Škarić pogađa za 21:20. Međutim, ubrzo je presudila kvaliteta Umažanki koje u 44. minuti preko Barišić već imaju +3 (24:21). Nakon toga serijom od tri uzastopna pogotka koju zaključuje Vrančić Umag bježi na 27:22. Osam minuta nakon Umag velikom serijom od osam pogodaka odlučuje pobjednika.