Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Uvjerljiva pobjeda Buja nad Borcem za slavlje na Danima grožđa

Uvjerljiva pobjeda Buja nad Borcem za slavlje na Danima grožđa

Nogometaši Buja uvjerljivom su pobjedom nad Borcem na najbolji način uveličali veliku gradsku feštu “Dani grožđa”. Drugim slavljem sezone Buježi su ostali na dva boda zaostatka za vodećim dvojcem Cres – Naprijed.

Momčad Dalibora Viškovića od početka je utakmice nametnula ritam, a nagrada je stigla već u petoj minuti kada je Valenta nakon kornera iz voleja sa pet, šest metara loptu zakucao u mrežu nemoćnog Ćućića.

Na povećanje vodstva domaći su navijači čekali do devete minute nastavka kada je Krizmanić odlično probio desnu stranu i finim ubačajem pronašao Bojića za 2:0.  “Točku na i” uvjerljive predstave Buježa stavio je Bičanić duboko u sudačkoj nadoknadi nakon lijepe asistencije Brečevića.

BUJE – Mjesno igralište – Gledatelja: 100 – IV NL NS RIJEKA – 3. KOLO
SUDAC: Ivan Šantić (Kastav) POMOĆNI SUCI: Bojan Sobol i Robert Barbić (oba Rijeka) DELEGAT: Anton Mijandrušić (Pula)

BUJE-BORAC 3:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Valenta (5′), 2:0 Bojić (64′), 3:0 Bičanić (90′)

Žuti karton: Valenta (Bujea), Marković, Arapinac (Borac)

BUJE: Melon, Baf (46′ Jerkan), Krizmanić, Bojić, Bartolić, El. Šoškić (78′ Čović), Fakin (83′ Kapular), Valenta, Prodan, En. Šoškić (85′ Brečević), Bičanić.
Trener: Dalibor Višković

BORAC: Ćućić, Kovač Birkaš (80′ Grgurić), Hasani (53′ Sudan), Marković (71′ Prgić), Ivančić, Dukađin, Rukavina, Žeželić, Arapinac (76′ Grdinić), Sedlić, Jurić
Trener: Neven Grbac