Nogometaši Žminja danas su na sjajnom travnjaku igrališta Laconovo u Balama bez većih problema savladali domaću Mladost. Trener gostiju Manuel Pamić sigurno je zadovoljan nakon današnjih 90 minuta u kojih su njegovi igrači bili kudikamo nadmoćni nad protivnikom.

Već u desetoj minuti Alen Damijanić dovodi goste u vodstvo, a u 48. rješava utakmicu veće neizvjesnosti, nakon asistencije Marina Križanca. Isti akteri su na sceni i u 74. kada Damijanić na lijepu „podvaljenu“ loptu Križanca izlazi sam na domaćeg vratara i postavlja konačnih 0:3.

BALE – Igralište Laconovo – 1. ŽNL – 21. kolo – SUDAC: Edin Šehić (Pula), POMOĆNICI: Silvestar Bezelj (Pula) i Dušan Baf (Fažana)

MLADOST – ŽMINJ 0:3 (0:1)

Žuti kartoni: Butući P., Arnoš (Mladost)

Strijelci: 0:1 Damijanić 10′, 0:2 Damijanić 48′, 0:3 Damijanić 74′

MLADOST: Kazalac, Batljan (46. Ćosić), Težak (75. Arnoš), Ivanović, Zonta (46. Mehmedagić), Šturman, Kastrati, Totić I., Totić D., Butući, Subotić

Trener: Agron Barlecaj

ŽMINJ: Horvat (85. Šćira), Križanac L., Buždon (75. Marić), Križanac M. (85. Delšeno), Fornažar (66. Orbanić M.), Damijanić, Zaharija (53. Orbanić L.), Turčinović (85. Papucci), Žulić (85. Pamić T.), Krnjus, Batel

Trener: Manuel Pamić