Home Rukomet Prva HRL Jug Velika razlika u kvaliteti

Velika razlika u kvaliteti

Damir Vučko (FOTO: Daniel Cerovec)

Prave prvenstvene utakmice danas u Buzetu i nije bilo. Jednostavno, domaći rukometaši su trenutno nekoliko stepenica iznad Kiraca te je sve bilo gotovo već nakon dvadesetak minuta.

Poveli su gosti s 0:2, ali vrlo je brzo semafor pokazivao 10:5 pa je bilo jasno u kojem će smjeru ova utakmica. Do predaha je ostalo pet razlike, a u nastavku je prednost Buzećana povećana na konačnih osam.

Kod domaćina najbolji Damir Vučko s osam golova dok je goste predvodio bivši buzetski kreator igre Oliver Lušić sa sedam pogodaka.

BUZET – Gradska dvorana – I HRL JUG – 11. KOLO
SUCI: Dalibor FELETAR (Bjelovar) i Igor RENDULIĆ (Kutina)

BUZET – MORNAR CRIKVENICA 28:20 (14:9)

BUZET: Šverko, Petohleb, Klasanović, Jakac 3, Božić, Zonta 1, Valković 3, Vučko 8, Šegota I. 4, Černeka 2, Jović, Prelac 4, Bašić 3 (2), Krbavčić, Perčić, Šegota V.
Sedmerci: 2/2, Isključenja: 8 minuta (Šverko 2, Petohleb 2, Perčić 2, Šegota V. 2)
Trener: Ranko Silić

MORNAR CRIKVENICA: Liridonu, Matejčić 1, Oroši, Lušić 7 (1), Dokoza, Čupić T. 2, Car 1, Dragičević, Čupić L. 1, Čirjak 3, Mijić 1, Daskijević, Derossi 1, Domijan 3, Popović
Sedmerci: 1/1, Isključenja: 4 minute (Domijan 4)
Trener: Ivica Žirovec