Home ISTRA Futsal Verudeži se ‘prošetali’ Lošinjem u nastavku, Jelenić fantastičan

Verudeži se ‘prošetali’ Lošinjem u nastavku, Jelenić fantastičan

Pod vodstvom novog trenera Patrika Drndića, malonogometaši Verude su slavili u sklopu 14. kola Druge HFL Zapad na gostovanju kod Lošinja. Visoka pobjeda pokazuje i da je zaslužena pa Verudeži nastavljaju pratiti gradske rivale.

Utakmica je krenula ravnopravno, domaćin je dvaput vodio, ali su gosti u svojim redovima imali fenomenalnog Franu Jelenića koji je do 19. minute četiri puta tresao lošinjsku mrežu. Do kraja postigao je još jedan, a Daniel Moravac dodao je dva, njegov brat Dean jedan, kao i Marin Katović te Marko Vujičić.

MALI LOŠINJ – Gradska – II HFL ZAPAD – 14. KOLO
SUCI: Mario Blažin (Čičkovina) i Mario Lulić (Gospić)

LOŠINJ – VERUDA 4:10 (3:4)

Strijelci: 1:0 Lovrić 1′, 1:1 Jelenić 10′, 2:1 Fulir 11′, 2:2 Jelenić 15′, 2:3 Jelenić 18′, 2:4 Jelenić 19′, 3:4 Mandić 20′-6m, 3:5 Moravac Da. 25′, 3:6 Katović 28′, 3:7 Jelenić 29′, 4:7 Pavić 31′, 4:8 Moravac Da. 36′, 4:9 Moravac De. 38′-10m, 4:0 Vujičić 40′

LOŠINJ: Mijatović, Pavić, Vidaković, Lovrić, Mandić, Obad M., Jeren, Sliško, Fulir, Obad D.

Trener: Dean Vidaković

VERUDA: Glavonjić, Vujičić, Moravac De., Jelenić, Moravac Da., Drndić P., Katović, Crljenica

Trener: Patrik Drndić