Home Nogomet Ostalo Veterani Pazina pobjednici županijskog natjecanja

Veterani Pazina pobjednici županijskog natjecanja

Obzirom na prethodne utakmice, smije se reći da se jučer u Pazinu odigralo finale veteranskog prvenstva NSŽI-a. Na kraju su Pazinjani uspjeli preokrenuti rezultatom 2:1 nakon što su Porečani poveli u prvom dijelu.

Aktualni trener seniora Jadrana Dalibor Šuran u prvom je poluvremenu doveo goste u vodstvo da bi u nastavku Mauro Tomišić i Dalibor Vale donijeli titulu Pazinjanima.

Ritam utakmice je samo potvrdio da su prijedlozi o podizanju dobne granice logični. Naime, dojam je da bi obje momčadi lagodno konkurirale za naslov u Prvoj ŽNL te kako stariji veterani teško mogu sudjelovati u ovom tempu.

PAZIN – VETERANSKO PRVENSTVO – FINALE
SUDAC: Daniel Starčević (Pula) POMOĆNI SUDAC: Dušan Baf (Fažana) i Alen Dokuš (Pula)

PAZIN VETERANI-JADRAN POREČ 2:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Šuran 28′, 1:1 Tomišić 63′, 2:1 Vale 77′

PAZIN VETERANI: Kuzma, Foško, Grabar, Petrović, Kalac, Bakša D., Udovičić, Pauletić, Tomišić, Vale, Balić, Zgrablić, Tenčić, Butković, Fornažar B., Fornažar A., Tuđa, Rabac

JADRAN POREČ: Rajko, Bezmalinović, Brizić, Grgurić, Radić, Vokić, Šakota, Darrer, Viljanac, Pršurić, Bonaca, Kučan, Šker, Budija, Šuran, Deković, Akilić, Knapić