Znate da smo kritični i kad treba i kad ne, ali danas smo se u Vodnjanu – oduševili!
Stadion Guido Vodopia je bio okupan suncem, travnjak vrlo dobar do odličan, tribine itekako dobro popunjene, igrači fer i korektni, a utakmica „nabijena“ tempom i dinamikom.
U početku utakmice nije se znalo tko ima bolje šanse, u prvih 20 minuta. Paulo Blažina na golu Vodnjana pokazuje se kao veliko pojačanje, dok na drugoj strani nas je apsolutno oduševio Damir Daić, mladić rođen 2009. godište, i prije nego je u posljednjim minutama obranio jedanaesterac Markoviću.
Čak je i suđenje bilo na visokoj razini, s izuzetkom situacije u 87. minute kada je Deak srušio Ališića u trku. Sudac je „solomunski izvukao“ situaciju na rub šesnaesterca, ali čak i kada je snimano s centra, oštar je dojam kako se prekršaj dogodio unutra.
Pogodak odluke postigao je Josip Marković, vrlo lijepo, ljevicom iz voleja, od grede u gol u desetoj minuti, nakon lijepog centaršuta Roka Ljevara s desne strane.
No, broj prigoda na utakmici je sigurno prelazio dvocifren broj, a to vam donosimo sutra u sažetku s utakmice. Zasad možete pogledati cijelu utakmicu na IstraSport TV-u, a pogodak je vidljiv na 14:00 minuti videa.
VODNJAN – Stadion Guido Vodopia – ELITNA ŽNL – 15. kolo – SUDAC: Amel Dizdarević (Radmani) POMOĆNICI: Petar Tubak (Momjan) i Saša Mikša (Pula) DELEGAT: Jana Licul (Nedešćina)
VODNJAN – ISTRA PULA 1:0 (1:0)
Strijelci: 1:0 Marković 10′
Žuti kartoni: Balen, Deak (Vodnjan) Žigić, Kinkela, Tomičić (Istra Pula)
VODNJAN: Blažina, Deak, Marjanović, Mošnja, Marjanović D. (85. Kostadinović), Manzin, Šimičević, Balen, Ljevar, Marković, Kruškić
Trener: Manuel Pamić
ISTRA PULA: Daić, Božac, Žigić, Fetahaj (46. Tomičić, 72. Vrtačić), Divković, Kostešić, Kinkela, Dabić, Premate, Velioski (72. Eurich), Ališić
Trener: Denis Premate













