Home Nogomet Četvrta HNL Zapad Vihor otpuhao Medulin 1921, Žarić presudio Kolićevim trupama

Vihor otpuhao Medulin 1921, Žarić presudio Kolićevim trupama

Nogometaši Medulina 1921 loše su se proveli na gostovanju u Baški. Domaći Vihor slavio je s uvjerljivih 3:0, nanijevši ekipi Saše Kolića četvrti poraz sezone.

Medulincima je presudio Željko Žarić, koji je s dvama golovima domaćina odveo do druge pobjede sezone. Žarić je mrežu Medulina 1921 prvi put načeo već u petoj minuti, najavivši u kojem će smjeru utakmica na SC Zablaće ići.

Na odmor se otišlo sa tih 1:0, da bi Žarić u sedmoj minuti nastavka ponovo našao put do Štekove mreže i tako praktički riješio pitanje pobjednika. Minutu prije kraja Brozić je postavio konačnih 3:0.

BAŠKA – Mjesno igralište – Gledatelja: 70 – IV NL NS RIJEKA – 7. KOLO
SUDAC: Ivan Šantić (Kastav) POMOĆNI SUDAC: Paolo Jakovašić (Opatija) i Robert Barbić (Rijeka)

VIHOR – MEDULIN 1921 3:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Žarić (5′), 2:0 Žarić (52′), 3:0 Brozić (89′)

VIHOR: Grlj, Žunić, Erceg, Brozić, Županec (57′ Brlošić), Mance, Žarić (86′ Barbalić), Radić, Kovačić (90′ Dujmović), Grbec, Tešić (46′ Posel)
Trener: Miroslav Hrgovčić

MEDULIN 1921: Šteko, Kariko (12′ Valjak), Petković, Pejčić, Babić, Živić, Hrgota (54′ Pliško), Klančar, Ruba (68′ Sficco), Simeunović, Brajković (54′ Cepuš)
Trener: Saša Kolić