Dvije su utakmice odigrane u subotu kada je u pitanju Vina Prskalo Druga ŽNL Jug.
Šišanci su u Nedešćini u 58. minuti ostali s igračem manje, jer je isključen Ante Katović, a onda je šest minuta kasnije Karlo Kozić pogodio pobjedu domaćina – Jedinstva Omladinac.
Cementaši nisu uspjeli pomoći susjedima iz Raše. Simpatično je rezonirao njihov kapetan uoči utakmice – “A, tko će pomoći nama?” I, zaista protiv Valdebek Dan Kuchen nije bilo pomoći domaćina na igralištu Nadoli.
Selvedin Dervišević zabio je ‘hattrick’, a četvrti je pogodak autorstvo Petra Petkovića. U jutarnjem terminu Plomin je ugostio Rabac.
Hasan Ahmić i Lukas Rošić su zabili do 29. minute kada je Plomin vodio 2:0. Nadu gostima donosi Nino Belušić, a prije samog odlaska na predah, Dalibor Peričić vraća Plominu dva gola prednosti. Kasnije je Gabriel Miskić zabio za konačnih 3:2 i minimalnu pobjedu Plominjana.
U Snašićima su nogometaši Poleta izborili novu pobjedu! Dino Mahmutović i Mateo Ratković postigli su golove u njihovoj pobjedi nad Barbancima za koje je strijelac bio Josip Ognjenović.
Na Baredinama bez i malo neizvjesnosti. Emran Nerovčić je ponovno bio strijelac za Manjadvorce, a Rašani su u trećoj minuti vodili 0:2, a u 30. 1:4. Za momčad Nina Kosa poentirao je Amar Pozderović dvaput, a po jedan gol dodali su Juro Jurišić, Piero Stojak, Matteo Miljković i Elvedin Mulavdić jednom.














