Home Nogomet Treća ŽNL Istra VINA PRSKALO TREĆA ŽNL JUG – 10. kolo | Cement još jednom...

VINA PRSKALO TREĆA ŽNL JUG – 10. kolo | Cement još jednom bez primljenog gola, pobjede Raše 1938 i Jedinstva Omladinac

Kolo su u subotu na igralištu Šišana otvorili istoimeni domaćini i lider Cement. Gosti su još jednom pokazali zašto su jesenski prvak. Robert Peruško u 29., Moris Miskić u 49. i Patrik Karlovčec u 80. minuti za još jedno slavlje u kojem je mreža (po)najboljeg vratara u ligi, Edija Frankovića, ostala netaknuta.

Snašićani su u Raši poveli u 39. minuti preko Marka Mikleuša. Međutim, raške trupe u posljednjih pola sata dolaze do 4:1. Golove su postigli trostruki strijelac Matteo Miljković i Elvedin Mulavdić.

Popodne je, zbog odgode Plomina i Manjadvorci, odigrana samo jedna utakmica. Saša Stepčić doveo je Nedešćane u vodstvo u Galižani za koju Stjepan Riđić i Đuro Takač donose preokret i 2:1 na poluvremenu. Ipak, Jedinstvo Omladinac u nastavku preokreće na 2:3. Dva je pogotka postigao njihov današnji junak Nino Peršić.