Home Nogomet Kup Istre Vinežani sedmicom kroz Barban

Vinežani sedmicom kroz Barban

Razlika u kvaliteti je danas bila očita. Vinežani su sa 7:0 slavili u Barbanu i zasluženo izborili nastup u drugom kolu Kupa. Već u 19. minuti Lazarić udarcem izvan 16 metara nakon asistencije Zakomca dovodi Iskru u vodstvo.

Isti igrač nakon asistencije Trumića pooduplao je vineško vodstvo u 34. minuti, a do poluvremena ponajbolji igrač utakmice, Lazarić, krade loptu domaćinu i nesebično upošljava Krasnićia za vodstvo od 0:3 na poluvremenu.

U nastavku Krasnići povisuje udarcem “špicom” u 63. minuti, a nakon centaršuta Mehiča Zukić u sredini šesnaesterca ostaje neometan i pogađa iz blizine za 0:5. Do kraja Hoxha je u prostor izbacio prebrzog Jašarevića koji pogađa za 0:6, a konačnih 0:7 djelo je Zukića lijepim i preciznim udarcem izvan 16 metara.

BARBAN – Igralište Mrzlica – KUP NSŽI – 1. kolo. – SUDAC: Edin Šehić (Pula),  Pomoćnici: Patrik Vitasović (Filipana), Ibrahim Punušković (Vodnjan)

BARBAN 2013 – ISKRA 0:7 (0:3)

Strijelci: 0:1 Lazarić 19′, 0:2 Lazarić 34′, 0:3 Krasnići 38′, 0:4 Krasnići 63′, 0:5 Zukić 71′, 0:6 Jašarević 87′, 0:7 Zukić 89′

BARBAN 2013: Ščević Loredano, Pauletić, Aničić B., Damijanić, Kalčić, Rojnić, (od 65. Ščević Loris, od 85. Škabić),  Aničić P., Macan, Težak, Miljak, (od 74. Verbanac), Biletić

Trener: Branko Mohorović

ISKRA: Jurkota (od 61. Ilić),  Prendivoj, Trumić, (od 61. Begović), Čudić, Panić, Jašarević, Zakomac, (od 61. Zukić),  Mehić, (od 72. Mulalić), Krasnići, (od 72. Hoxha), Bečirević, (od 51. Softić),  Lazarić (od 72.Kuralić)

Trener: Fatos Hoxha