Home Nogomet Treća ŽNL Istra Vižinada slavila u prvom “setu” protiv Galeba

Vižinada slavila u prvom “setu” protiv Galeba

U Vižinadi jučer mogli smo vidjeti  odličan ulazak u utakmicu domaće momčadi koja je u prvih deset minuta protiv Galeba stvorila četiri zrele prigode od kojih su u mreži Sobodana Trbovića završile dvije.

Ona u 5. minuti kada je Albert Lončarić iskosa pogodio za 1:0 i ona tri minute kasnije kada je Marko Radešić iz solo prodora sa lijevog krila na kraju bio precizan.

Do kraja prvog dijela malo veća inicijativa gostiju koji smanjuju vodstvo Vižinade pogotkom Anela Nesimia u 20. minuti.

Otvaranje drugog dijela ponovno u znaku Vižinada. Gianni Flank postigao je kopiju pogotka drugog gola, osim što je u solo prodoru bio sa desne strane, a na 4:1 povisio je šesnaestogodišnji Arian Gasparini koji zabija iz blizine nakon što je pola posla obavio nezaustavljivi Marko Radešić.

Do kraja susreta pobjedu su začinili strijelci prva dva pogotka. Najprije Lončarić koji je brzi od Trbovića u istrčavanju i zabija na prazna vrata te Radesic efektnim udarcem lijevom nogom preko glave Trbovića.

VIŽINADA – Igralište Fabrika – 3. ŽNL Sjever – 5. kolo – SUDAC: Tihomir Matković (Umag)

VIŽINADA – GALEB 6:1 (2:1)

Žuti kartoni: Ivančić (Vižinada), Đopa (Galeb)

Strijelci: 1:0 Lončarić 5′, 2:0 Radešić 8′, 2:1 Nesimi 20′, 3:1 Flank 49′, 4:1 Gasparini 57′, 5:1 Lončarić 61′, 6:1 Radešić 88′

VIŽINADA: Kozlović, Perhat, Radešić A., Flank, Momić, Bertoša, Ivančić, Radešić M., Vlašić, Lončarić, Beato

još su igrali: Grižon D., Grižon P., Gasparini

Trener: Dalibor Radešić

GALEB: Trbović, Fabac, Mujkić, Birovljević, Đopa, Kovačević, Bedo, Ružmić, Nesimi, Kozlović, Adamović

jođš je igrao: Karamatić

Trener: Eduard Bosnić