Home ISTRA Stolni tenis Vrsarani vladaju drugom stolnoteniskom ligom

Vrsarani vladaju drugom stolnoteniskom ligom

Proteklog vikenda odigrano je 4. kolo Druge hrvatske stolnoteniske lige – zapad. Brovinjari  su pružili iznenađujuće dobar otpor Kukuljanovu, do sada jedinoj neporaženoj momčadi u ligi.

Sjajna igra Griparića i Orbanića na startu dovela je Brovinje u vodstvo 2:0. Domaćini su izjednačili pobjedom Vidovića nad Ercegovićem i pobjedom u parovima. Prednost gostima opet donosi Orbanić pobijedivši Valentu, ali do iznenađenja ipak nije došlo jer su Vidović i Bertone pobijedili u posljednja dva meča Griparića i Ercegovića za tijesnu pobjedu 4:3.

U Vrsaru su domaćini nanijeli prvi poraz Matuljima. Rezultat je bio 4:3. Vrsarani su poveli 3:1, gosti izjednačili na 3:3, a pobjedu domaćinima je osigurao Kovačev pobijedivši u sedmom meču Kršovnika 3:2.

Neizvjesnosti nije bilo samo u Opatiji gdje je Malinska pobijedila Opatiju 4:0.

Na čelu poretka je Vrsar sa 7 bodova i utakmicom više od drugog Kukuljanova. Slijede Maestral i Matulji koji imaju po dvije pobjede i jedan poraz. Na petom mjestu je Brovinje s 5 bodova koliko ima i Malinska na šestom mjestu. Posljednja je Opatija bez pobjede.

Peto kolo na rasporedu je 12.11.2022.

Previous articleOSVRT NA 15. KOLO SUPERSPORT HNL-a: Jel’ nam zaista trebao u Hrvatskoj ovaj klaun?
Next articleA2 LIGA ZAPAD – 3. KOLO | Prvi poraz Pazinjana, istarski derbi pripao Poreču na krilima maestralnog Marka Dojkića!