Home Rukomet Druga HŽRL Zapad Zamet do dvostruko vrijednih bodova u Labinu

Zamet do dvostruko vrijednih bodova u Labinu

Nakon današnje utakmice u Labinu gotovo je potpuno jasno da će rukometašice Zameta od sljedeće sezone ponovno igrati u Prvoj HŽRL. Ne samo zbog evidentne kvalitete koju imaju, već i zbog činjenice što su susret Labinjanki i Riječanki sudile – osobe iz Rijeke.

Čak 55 minuta vodila se velika bitka, a posljednji „egal“ viđen je na 27:27. Uslijedila su tri gola Zamećanki koje su na krilima nezaustavljive Nike Pleše (četiri pogotka u posljednjih deset minuta) stigle do konačne pobjede.

Domaće je predvodila Dora Rodić s čak 13 golova dok je Natali Zahtila dodala njih osam, a kod gošći uz spomenutu Pleše s devet pogodaka, sjajna je bila i Iva Tabar sa šest golova od čega pet iz igre te Maja Visković koja je realizirala pet sedmeraca te pogodila još dvaput iz igre.