Home Rukomet Premijer HMRL Zamet preko Poreča uzeo vrijedne bodove

Zamet preko Poreča uzeo vrijedne bodove

Još jednu zaostalu utakmicu odigrali su večeras na Zametu rukometaši Poreča. Nakon pobjede protiv Sesveta u prošlom kolu Porečani danas u Rijeci nisu uspjeli upisati dva boda.

Zamet već u prvom dijelu uspijeva stvoriti osjetniju prednost, pa tako u 12. minuti Matija Car pogađa za 11:7. Nisu se dali gosti, pa se u par navrata vraćaju na -2 međutim na poluvrijeme se odlazi rezultatom 18:15.

Raspoloženi Tim Tomljanović koji je u ovom susretu postigao 12 pogodaka u 37. minuti postiže dva uzastopna pogotka za svoju momčad, pa je Zamet još malo povećao svoju prednost (25:19). Ne prestaje Poreč “ganjati” rezultat međutim najbliže domaćinu došli su u 49. i 50. minuti kada je u oba navrata Moslavac pogodio za -4. Jasno je kako Porečanima nedostaje važna karika, iskusni kružni napadač Antonio Pribanić, koji ne može pomoći svojim suigračima zbog ozljede.

Porečanima je ovo bila zadnja utakmica u 2020. godini međutim na domaći teren izlaze 24. siječnja kada im u goste dolazi GRK Varaždin 1930.

RIJEKA – Centar Zamet – PREMIJER HMRL – 8. KOLO
SUCI: Matija Gubica (Višnjevac) i Boris Milošević (Osijek)

ZAMET – POREČ 34:27 (18:15)

ZAMET: Zena, Zarev, Mozetič 2, Ljevar L. 3, Grgurević 2, Ljevar F., Njegovan, Šehić 3, Sorić, Tomljanović 12, Starčević 1, Car 3, Mrakovičić 2, Devčić, Sulić 5, Perkov 1.

Sedmerci: 8/8, Isključenja: 12 minuta (Sulić 3, Šehić 2, Ljevar)

Trener: Valter Matošević

POREČ: Muranović, Nikić, Mataija 2, Medved 2, Moslavac L. 7, Moslavac K., Vinković, Perić 6, Krbavčić, Vekić, Malinarich, Radunović, Rađaković 2, Čipraka, Plovanić, Ikanović 8.

Sedmerci: 5/6, Isključenja: 12 minuta (Moslavac K. 2, Moslavac L. 2, Perić, Ikanović)

Trener: Ilija Lovrinović