Home Rukomet Premijer HMRL Zamet projurio kroz Umag

Zamet projurio kroz Umag

Rukometaši riječkog Zameta večeras su uvjerljivo slavili na gostovanju u Umagu. Istoimenog domaćina porazili su sa visokih 22:30. Do 21. minute gledali smo potpuno izjednačenu utakmicu u kojoj se ni jedna momčad nije mogla odvojiti više od gola zaostatka.

Tada slijedi nevjerojatna crna rupa u igri Umaga koji do poluvremena ne uspijeva zabiti ni jedan pogodak. U isto vrijeme Riječani su pogodili šest puta i na odmor otišli sa vodstvom od 9:15.

Gdje i u nastavak kreću u desetoj brzini. Iz minute u minutu razlika na semaforu raste, a u 43. minuti svijetli 13:23. Do kraja Umag smanjuje zaostatak za dva gola, a konačni rezultat glasi 22:30.

Kod domaćih jedini vrijedan spomena je bio Majić s četiri gola, dok je goste do pobjede predvodio Rovinjež Tony Zarev sa 6 golova. Vrijedi spomenuti i briljantnog čuvara mreže Zameta Marina Sorića koji je sakupio 15 obrana od 32 pokušaja.