Home Rukomet Prva HŽRL Zamet slavio u Labinu usprkos odličnom danu Raspudić i Ugrin

Zamet slavio u Labinu usprkos odličnom danu Raspudić i Ugrin

Rukometašice Rudara su večeras upisale prvi domaći poraz u Prvoj HŽRL. Naime, njihove sportske protivnice iz Rijeke su dominantnom igrom u posljednje dvije trećine utakmice stigle do zaslužene pobjede.

U 14. minuti Raspudić je pogodila za 7:6, ali bilo je to posljednje labinsko vodstvo na utakmici. Samo deset minuta kasnije je 9:14 za Zamet, a na predah se odlazi s tri gola razlike.

Nastavak je donio mirnu igru Štokićevih rukometašica koje su na krilima Nike Pleše stigle do konačnih 26:29. Ona je postigla osam golova, dok je domaće predvodila danas sjajna Katarina Raspudić s devet golova, dok je Ana Ugrin na golu skupila deset obrana.

LABIN – Sportski centar Franko Mileta – PRVA HŽRL – 4. kolo – SUCI: Matija Brodić i Matija Hodžić (oba Zagreb)

RUDAR – ZAMET 26:29 (12:15)

RUDAR: Kamenar, Peršić 2, Šumberac, Basanić, Raspudić 9, Zahtila 1, Bradanović, Vrkić 1, Belušić D., Mikolić 2, Ugrin, Šegota, Malić, Miočinović 3, Đuzel 1, Jajčević 5

Sedmerci: 3/3, Isključenja: 4 minuta

Trener: Diego Datos

ZAMET: Troskot, Vukelić, Debelić 6, Mršić, Tabar 2, Pleša 4, Brusić 4, Leverić, Stanić 2, Pleše 8, Grozdanić, Stručić, Černeka 2, Svast, Šutović 1, Strukar

Sedmerci: 3/4, Isključenja: 14 minuta

Trener: Josip Štokić