Pritisak javnosti nije lagan i najčešće predstavlja ozbiljnu smetnju mirnom životu. U pritisku prednjači jedna navijačka skupina, ali naravno da „otrovne strelice“ znaju doći sa svih strana. Zbog toga, jučer obznanjena odluka sudačkog analitičara HRT-a nije mnoge začudila.
Naime, na kraju HRT-ove emisije Lige prvaka, bivši nogometni sudac Marijo Strahonja, koji je radio na emisiji Stadion te velikim nogometnim natjecanjima kao sudački analitičar, oprostio se od TV karijere, objavio je HRT.
„Nakon pet i pol godina htio bih iskoristiti priliku i zahvaliti Hrvatskoj radioteleviziji na ukazanoj prilici, vama urednicima koji ste sjajno moderirali ovu i ostale nogometne emisije, izvrsnim sugovornicima, mojim prijateljima te svima koji su radili da bi ova emisija ovako lijepo izgledala. Jednako tako hvala i gledateljima koji su prihvatili moje analize, nekima su se sviđale, nekima malo manje. Međutim, svatko ima pravo na svoje razmišljanje i to je potpuno razumljivo. Svima svako dobro, ugodne trenutke, blagoslovljen Božić te puno uspjeha u novoj godini“, rekao je Strahonja.