Četvrta HNL Zapad

Zaslužen, kao Učka velik trobod Banjola u Klani

Banjole su danas pokazale da nova liga, novi izazov, za njih neće biti nikakav problem u ovoj natjecateljskoj sezoni. Nakon dugo godina odlučili su se za iskorak i nisu pogriješili. Imaju kompetitivnu momčad, a to su danas dokazali na gostovanju na vrućem terenu u Klani.

Iako su nakon dvadesetak minuta gubili 1:0, a domaćina je do vodstva doveo Lazarević koji je nakon prodota po krilu pospremio jedan odbijanac, Tomićeva momčad digla se iz tog “mini ponora” i spremno se oduprijela.

Već do poluvremena Božičević je zabio nakon što je pravovremeno ušao između dvojice stopera, a nakon toga je domaća momčad promašila najstrožu kaznu, odnosno, briljantno je obrani Tepšić.

Od tog trenutka, pa do kraja susreta sve je išlo u korist gostiju. Luchesi je zabio za 1:2 nakon kornera Bagarića, SImeunović povisio na 1:3, pogađate, iz slobodnog udarca sa 25 metara, a konačnih 1:4 djelo je Medvida nakon odigranog duplog pasa sa Bagarićem.

Trobod zasluđen, ali i velik kao Učka!

KLANA – Igralište Klane –  4. NL NS RIJEKA – 2. kolo – SUDAC: Bojan Blaškić (Rijeka); POMOĆNICI: Bojan Sobol (Hreljin) i Robert Barbić (Rijeka)

KLANA – BANJOLE 1:4 (1:1)

Žuti kartoni: Milković, Jerbić (Klana), Zohil (Banjole)

Strijelci: 1:0 Lazarević 22′ 1:1 Božičević 38′ 1:2 Luchesi 51′ 1:3 Simeunović 53′ 1:4 Medvid 73′

KLANA: Ždralović, Marčelja, Dujmović, Iskra, Džaja (53. Laginja), Milković (63. Štokom), Šnajdar 78. Mladenić), Lazarević, Corallini, Jerbić, Jeletić (63. Murakezi)

Trener: nema prijave

BANJOLE: Tepšić, Medvid, Ćosić, Bagarić, Luchesi, Dervišević (85. Latin), Simeunović, Cepuš (20. Jukan), Zohil (88.Vugrinec) Čude, Božičević

Trener: Dragan Tomić.

Kalendar

travanj 2026
P U S Č P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930