Stolni tenis

Dora Popec i Marla Vidaković uspješne na prvenstvu Europe, a Vrsar dobio domaćinstvo PH

U dresu reprezentacije Hrvatske na prvenstvu Europe koje je održano u Varaždinu od 17.7-2.8. u stolnom tenisu igrale su Dora Popec kao juniorka  i Marla Vidaković kao kadetkinja.

Vrsaranka Dora Popec, sadašnja članica ženskog stolnoteniskog kluba “Pula” igrala je pojedinačno i ekipno. U pojedinačnoj konkurenciji zaustavljena je u skupinama do glavnog turnira dok je sa reprezentacijom Hrvatske u ekipnom dijelu uspjela ostati u 1.diviziji.

U kadetskoj konkurenciji Marla Vidaković, članica stolnoteniskog kluba iz Vrsara,  bila je najuspješnija kadetkinja iz Hrvatske koja je u pojedinačnoj konkurenciji dospjela među 32 najbolje u Europi.

U ekipnom dijelu sa reprezentacijom Hrvatske zauzela je 11. mjesto  imavši i najbolji skor u ekipnom dijelu turnira i također sa reprezentacijom ostaje u 1.diviziji. Za kadetsku reprezentaciju je nastupala i mlada Mia Buić iz Pule. I na kraju sjajna vijest dolazi iz Hrvatskog stolnoteniskog saveza.

Vrsar  je dobio organizaciju seniorskog prvenstva Hrvatske u ženskoj i muškoj kategoriji koje će se održati od 31.8.-2.9.2021. Nakon organizacije niza turnira i TOP 12 mlađih kadetkinja Hrvatske, ovo je najznačajnije natjecanje za klub iz Vrsara a ujedno i najveće u Hrvatskoj.

Kalendar

lipanj 2026
P U S Č P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930