Home Nogomet Prva ŽNL Istra Istra iz Tara do kraja ogolila nedešćanske probleme

Istra iz Tara do kraja ogolila nedešćanske probleme

Nakon prvog kola i ‘petarde’ Banjola, u Nedešćini su održali sastanak, a čini se da je vrijeme i za drugi. Naime, Istra iz Tara u prva je dva kola upisala dva poraza, ali je danas puna borbenosti i odlučnosti došla u Nedešćinu te kao takva uvjerljivo pobijedila blijede domaćine.

David Udovičić bio je raspoložen, u 24. minuti pogodio je za 0:1, a samo četiri minute kasnije novi šok za Nedešćane – precizan je drugi ofenzivac Edi Salković. Ako je i postojala nada da bi domaći u drugom dijelu mogli napraviti preokret, nju je ugasio Udovičić svojim drugim pogotkom u 52. minuti.

Do kraja susreta bilježimo ozljedu mladog Didića kojem je pukla arkada, a u tom duelu je i Jandrić zaradio crveni karton, iako se odmah ispričao protivničkom igraču, ali i gol Marina Pajkovića za konačnih 1:3.

NEDEŠĆINA – Igralište Nedešćina – 1. ŽNL – 3. kolo – SUDAC: POMOĆNICI

JEDINSTVO OMLADINAC – ISTRA TAR 1:3 (0:2)

Žuti kartoni: Imširević, Didić, Maksenčuk (Jedinstvo Omladinac) Jandrić, Petrešić (Istra Tar)

Crveni karton: Jandrić 57′ (Istra Tar, ozbiljan prekršaj)

Strijelci: 0:1 Udovičić 24′, 0:2 Salković E. 28′, 0:3 Udovičić 52′, 1:3 Pajković 87′

JEDINSTVO OMLADINAC: Katičić, Knapić, Pavinčić, Mahmutović, Kocijel, Benazić, Maksenčuk, Didić (58. Puškarić), Pajković, Imširević, Alić

Trener: Franko Čupić

ISTRA TAR: Arambašić, Perišić, Legović, Petrešić, Salković E., Mušković, Jandrić, Ciglar, Ćorić, Šarčević, Udovičić

Trener: Branko Novak