Postoji li realna mogućnost da Prva HNL ili Elitna liga kako će se zvati od sljedeće sezone bude spoj deset ozbiljnih momčadi? Ozbiljnih u svakom smislu...
Postoji li realna mogućnost da Prva HNL ili Elitna liga kako će se zvati od sljedeće sezone bude spoj deset ozbiljnih momčadi? Ozbiljnih u svakom smislu...